Loading color scheme

Ekaterina Bikmeeva

Majitelka salonu Beauty Embassy

 

Jak dlouho působí vaše firma na trhu?
Prémiový salon krásy Beauty Embassy funguje již více než rok a nabízí všechny druhy pedikúry a manikúry. Hlavní předností našich specialistů je jejich profesionalita, která se vyznačuje čistým, sterilním prostředím a nástroji, a především individuálním přístupem. Právě profesionalita je totiž zárukou kvality a úrovně salonu, a tím pádem i stálé klientely.

Jak vznikl název salonu?
Žádné složitosti v tom nejsou – prostě jsem chtěla, abychom v Praze, kde toho tepla a sluníčka až tolik není, měli ambasádu krásy, místo, kde by si klienti mohli vychutnat příjemnou a hřejivou atmosféru, ať je léto, nebo zima.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?
Vždycky je co zdokonalovat a každé podnikání musí růst a rozvíjet se. My se snažíme především neustále rozšiřovat sortiment našich služeb a zlepšovat jejich kvalitu – naši specialisté se pravidelně vzdělávají a zvyšují si kvalifikaci. A brzy také plánujeme otevření dalšího salonu.

Vaše tajemství úspěchu?
Podle mě je nejdůležitější si všechno důkladně a pečlivě nastudovat, zorientovat se i v těch nejmenších detailech, ničeho se nebát a jít směle do toho!

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon