Loading color scheme

Jamilya Andreyeva

Praguekoncert.cz

 

Jak dlouho působíte na trhu?
Kolem čtyř let se zabývám komplexní propagací kulturních akcí v České republice. Během této doby se našemu týmu podařilo zrealizovat víc než 100 projektů různé náročnosti.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?
V poslední době většinou poskytuji individuální poradenství, ale nejdůležitější věcí, jíž nyní věnuji hodně času a energie, je prodej našich koncertů domácím i zahraničním zákazníkům.
Teď již máme všechny nástroje pro to, aby se miliony lidí v Česku dozvěděly o vaší značce a zamilovaly si ji, a to v profesionálním podání talentovaných odborníků.
Investováním do kulturních akcí získáváte nejen finanční přínos, zvyšujete loajalitu k vaší společnosti, ale také to přináší spoustu zábavy a spokojenosti. A co je nejdůležitější – děláte šťastnými stovky a tisíce lidí kolem.

Vaše tajemství úspěchu?
To, co dělám, pro mě není práce, není byznys, je to něco, co mě inspiruje a nabíjí, dokonce i během sestavování marketingového plánu, nemluvě o té explozi pozitivní energie v den konání akce, když vidíte plný sál spokojených lidí, když slyšíte chválu od umělců a organizátorů.
Avšak nejdůležitější tajemství mého úspěchu spočívá ve spolupráci pouze se spolehlivými lidmi, jen s těmi nejprofesionálnějšími organizátory a umělci.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon