Loading color scheme

Jamilya Andreyeva

Praguekoncert.cz

 

Jak dlouho působíte na trhu?
Kolem čtyř let se zabývám komplexní propagací kulturních akcí v České republice. Během této doby se našemu týmu podařilo zrealizovat víc než 100 projektů různé náročnosti.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?
V poslední době většinou poskytuji individuální poradenství, ale nejdůležitější věcí, jíž nyní věnuji hodně času a energie, je prodej našich koncertů domácím i zahraničním zákazníkům.
Teď již máme všechny nástroje pro to, aby se miliony lidí v Česku dozvěděly o vaší značce a zamilovaly si ji, a to v profesionálním podání talentovaných odborníků.
Investováním do kulturních akcí získáváte nejen finanční přínos, zvyšujete loajalitu k vaší společnosti, ale také to přináší spoustu zábavy a spokojenosti. A co je nejdůležitější – děláte šťastnými stovky a tisíce lidí kolem.

Vaše tajemství úspěchu?
To, co dělám, pro mě není práce, není byznys, je to něco, co mě inspiruje a nabíjí, dokonce i během sestavování marketingového plánu, nemluvě o té explozi pozitivní energie v den konání akce, když vidíte plný sál spokojených lidí, když slyšíte chválu od umělců a organizátorů.
Avšak nejdůležitější tajemství mého úspěchu spočívá ve spolupráci pouze se spolehlivými lidmi, jen s těmi nejprofesionálnějšími organizátory a umělci.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

001 Titulka 65 001 270

Naši partneři

Banner LaVino

270x600

Banner cafedock

Banner cafedock2

Banner felixir

Banner lexus

Banner FF

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner spa

Banner vino

Banner napoleon