Loading color scheme

Elena Perkoner

Koučka žen v transformaci osobnosti a duchovního růstu

 

Eleno, vy jste jedna z organizátorek uzavřeného klubu
Ženy-podnikatelky Ruska, která přijela s diplomatickou misí, jejímž účelem je otevření klubu pro představitelky z Ruska, Ukrajiny, Kazachstánu, žijící na území České republiky?
Ano, a jsem velice ráda, že se nám povedlo vytvořit tento „most přátelství“, na kterém ženy budou mít prostor pro vzájemně-prospěšnou spolupráci a zajímavou komunikaci mezi sebou. V jeho „vybudování“ nám pomáhala Rusko-česká smíšená obchodní komora.

Co přimělo úspěšnou ženu, byznys trenérku, ředitelku oddělení prodeje společnosti Mary Kay se strukturou po celém Rusku, která dostávala nejvyšší ocenění ve společnosti, cennosti, automobily a cesty do zahraničí (například do Dallasu), stát se expertkou ve sféře psychosomatiky?
Poté co jsem si prošla všemi aspekty kancelářské práce, jsou za mnou obory jako například programování, ekonomika, právo, tak do mého života přišel zajímavý a kreativní ženský byznys, kterým se zabývám již přes 18 let. Pomáhám ženám být krásnější a víc pečovat o sebe, a to ve spolupráci s ruským oddělením mezinárodní kosmetické společnosti Mary Kay. A přesně od doby, kdy jsem se tím začala zabývat, přišel můj osobní, kariérní a duchovní růst. Vím, že ruským ženám chybí především uznání. A přesně toto je ta „úrodná půda“ projevit sebe, svůj talent a dostat tolik uznání, kolik vám chybí ve všedním životě.
Před 5 lety, po dvou neúspěšných manželstvích, jsem se začala sama sebe ptát: „Proč úspěšné a krásné ženy, které mají velký úspěch v životě, ho nemohou mít v rodině a nemohou si najít vysněného manžela? Co děláme špatně?“
A až tehdy, když jsem si prošla cestu sebezdokonalení, tehdy, když jsem navštívila spoustu tréninků a webinářů psychologů, kteří jsou považováni za jedny z nejlepších ve svém oboru, tehdy, když jsem si změnila svá přesvědčení, která mi nedovolovala si vybudovat správný vztah, jsem začala žít v plném vědomí a plný život. Nyní jsem šťastná manželka, šťastná máma a babička, odborník v tom, co dělám,
a celkově šťastná žena!
Po překonání své nelehké životní cesty je nyní mojí hlavní misí a cílem pomáhat ostatním ženám. Mám nové vzdělání a práci a nyní transformuji ženy, jsem specialistou v léčbě bez užití medikamentů, expertem v psychosomatice a autorem ženských tréninků v Rusku i v zahraničí. Při vykonávání své práce využívám metody emocionálně-obrazové terapie, kvantové technologie, mentální programování
a metody staroslovanských praktik. Recenze mých zákazníků mě ještě více motivují ke zdokonalování se ve svém oboru.

Aby byl mezi mužem a ženou dlouholetý pevný vztah a partneři se navzájem chápali a rozvíjeli, je třeba se tím zabývat a učit se tomu?
Je třeba říci, že někomu je to prostě dáno, někdo se zas potřebuje učit a „zapínat“ své vnitřní programy: Jak na úrovni intuice cítit svého muže? Jak výrazně zmenšit počet hádek a nedorozumění v rodině? Má vztah korelaci se zdravím ženy? Co dělá ženu více přitažlivou pro muže? Jak lépe chápat svoji přirozenost a sledovat ji? Jak se naučit ovládat své emoce a využívat je do konstruktivních činností? Jak lépe chápat svoje myšlenky a touhy po něčem? Jak rozvinout svoji ženskost?

Jestli chcete dostat odpověď na tyto a podobné otázky a chcete udělat svůj život vědomější a harmoničtější, tak jsem vám k dispozici. Jsem otevřená pro schůzky jak osobní, tak i online.
Elena Perkoner
Tel.: +7 916 137 99 26
serena_68@mail.ru
vk.com/elenaperkoner
ok.ru/profile/566519836994
instagramm: perkoner.psychology
www.marykay.ru/elena.perkoner

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon