Loading color scheme

Mgr. Lena Hronková

Spolumajitelka firmy Praga 1

 

Jak dlouho působí vaše firma na trhu?
Naše firma se zabývá prodejem luxusních nemovitostí již 17 let a stali jsme se jedničkou v prodeji zámků v České republice. Klientům nabízíme nemovitosti nejen v Česku, ale také na Slovensku, v Itálii, Francii
a v Dubaji. Disponujeme širokou škálou nemovitostí – od bytů až po hotely. Jsme považováni za přední specialisty ve svém oboru a o naší společnosti Česká televize natočila reportáž, vyprávěli o ní v rozhlasovém rozhovoru a psali v médiích.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?
Máme velké plány, ale hlavním cílem je dosáhnout dalšího růstu firmy a vytvořit investiční komplex, kde naši klienti získají kompletní kvalifikované služby při investování a zhodnocování vlastního kapitálu.

Jak jsou rozděleny funkce ve vašem rodinném podniku?
Máme hodně klientů. Zaměřujeme se hlavně na cizince. Na našich webových stránkách www.praga1.com najdete informace ve 4 jazycích: češtině, ruštině, angličtině a čínštině. Ve firmě mám na starosti české a rusky mluvící klienty a můj manžel pracuje s čínskými a anglicky mluvícími.

Vaše práce vás naplňuje?
Oslovují nás lidé z celého světa. Kouzlo mé práce spočívá v komunikaci s nimi – velmi ráda se setkávám s představiteli různých národností; těší mne, že je lákají české zámky; inspiruje mne, když vidím, jak zásluhou nových majitelů zámky povstávají z trosek. Díky své práci navštěvuji zámky, do kterých se obyčejní lidé nedostanou.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon