Loading color scheme

Ingrid Šůrová

Vlna inovace a úspěchu pro váš byznys

Pro Ingrid Šůrovou se stalo zdraví zásadním prvkem v životě. Byla to osobní zkušenost, která posunula její životní hodnoty a utvrdila ji v tom, že zdraví je nejcennějším darem, který můžeme mít. Zkušenost se ztrátou a návratem k plnohodnotnému životu jí ukázala, jak dokonalá je dnešní medicína a co naši lékaři dokážou diagnostikovat. Ingrid si uvědomuje, že správná péče o vlastní zdraví je základem pro plnohodnotný a radostný život.

Pro Ingrid Šůrovou je prevence klíčovým prvkem zajištění zdraví a osobního štěstí. Moderní medicína jí zajišťuje plnohodnotný život plný výzev a radosti.
Ingrid je dnes úspěšnou byznys koučkou. Je inspirací pro nás všechny, jak spojit hodnoty jako zdraví, péče o druhé a osobní rozvoj do jedinečného životního příběhu.
Podnikání je o zisku a číslech, na tom se shodneme všichni.
Především je ale o vizích, cestě za úspěchem a schopnosti řídit firmu směrem k novým horizontům. Ingrid Šůrová je jméno, které se stává synonymem pro pokrok, úspěch a kvalitu v oblasti podnikání.
Ingrid je byznys koučka, která posunula již mnoho majitelů firem k vytouženým podnikatelským snům.
Ingrid Šůrová se narodila v Ostravě. Na VŠCHT v Praze vystudovala chemii, a získala tak pevný základ pro analytické myšlení a hledání efektivních řešení.
Svou kariéru zahájila v bankovním sektoru, brzy se ale přesunula do podnikatelského světa. Během mateřské dovolené pracovala pro malou rodinnou firmu, což byl první krok k rozvoji vlastního byznysu.
Poté ale ještě sbírala zkušenosti v nejrůznějších oblastech průmyslu, pracovala ve středně velkých firmách, ale i pro giganty typu IBM. Díky patnáctileté kariéře v mezinárodních korporacích získala neocenitelné zkušenosti v oblasti obchodní strategie, které využívá ve své praxi při osobním byznys koučinku.
Ingrid vždy formoval její láskyplný vztah k chemii. Svou korporátní kariéru proto završila ve farmaceutickém průmyslu. To byla další etapa jejího rozvoje, která ji posunula blíže k jejím snům a novým výzvám. „Naučila jsem se, jak efektivně řídit strategii obchodu v nejrůznějších zemích, pracovala jsem v multikulturním prostředí a jako manažerka řešila podnikatelská rizika. Tyto zkušenosti se staly klíčem k vlastnímu byznysu. Načerpala jsem zde inspiraci k založení pražské franšízy The Alternative Board, platformě poradenských boardů a efektivního byznys poradenství,“ uvádí.
Proč je The Alternative Board s Ingrid tak výjimečný? Ingrid Šůrová umí vést, motivovat a svým klientům pomáhá nastavovat smysluplné cíle a strategie pro růst obchodu. Má schopnost propojovat ty správné lidi, kteří sdílí společní vize a mají podobné osobnostní nastavení. Důvěře a respektu se těší díky schopnostem, které si na své cestě osvojila.
Pokud jste majitelem firmy a hledáte způsoby, jak strategicky uchopit svůj byznys a dosáhnout nových výšek, Ingrid je tím pravým partnerem pro vás. Má schopnost velice rychle analyzovat informace, pochopit podstatu problému a rozvíjet možnosti těch správných řešení pro danou situaci.
Úspěch podnikatelů, které Ingrid koučuje, je nápadný. Růst o 200 % a více je v jejím světě obvyklý. Její schopnost vést lidi k vyšším výzvám a ziskům je neocenitelná.
Ingrid Šůrová je nejen úspěšnou koučkou, ale k tomu i milující manželkou a babičkou, která si užívá radostí života s manželem Pavlem a mnoha vnoučaty. Její cestovatelská vášeň ji táhne k objevování Afriky, k hledání projektů udržitelného rozvoje pro místní komunity a budoucnosti nejen pro svá vnoučata.
„Krátká hra golfu a dlouhá káva“ jsou již synonymem pravidelných pátečních setkání, které spolupořádá v Galerii Golf Hostivař. Ranní byznys golf v její společnosti se těší velké oblibě: „Pokaždé nás zde navštíví inspirativní podnikatelé, známí i přátelé. Tvoříme tak komunitu, která se vzájemně podporuje, inspiruje a často zde vznikají i nová obchodní partnerství.“ Pokud si přidáte Ingrid do přátel na LinkedInu, můžete se na další plánovaný Ranní byznys golf přihlásit a seznámit se zde osobně: „Potřebuji kolem sebe mít lidi, kterým můžu důvěřovat a sdílet s nimi stejné hodnoty. To je ostatně i základ mého úspěchu – spoluvytváří ho inspirující osobnosti, kterých si vážím a ráda jim na jejich podnikatelské cestě pomáhám.“
Shrnuto podtrženo. Ingrid Šůrová je významnou osobností české podnikatelské sféry. Její práce, vášeň a schopnost přinášet inovace i radost do byznysu jsou inspirací pro všechny, kteří touží růst a uspět v podnikání, ne to pouze zkoušet. Její příběh nám připomíná, že úspěch je mnohem plnější a smysluplnější, když ho sdílíme s těmi, které milujeme, a když pečujeme o své fyzické i duševní zdraví.
Pokud jste majitelem firmy a potřebujete dát svému podnikání ten správný směr, neváhejte Ingrid kontaktovat. Je to investice, která se vám mnohonásobně vrátí.

Ing. Ingrid Šůrová
Tel.: +420 602 559 783
ingrid.surova@tabcz.cz
LI: www.linkedin.com/in/ingridsurova/
www.ingridsurova.cz

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon