Loading color scheme

Margarita Pankieieva

Majitelka salonu krásy Salon Margo, zakladatelka Beauty Academy Margaret v Praze, tvůrkyně profesionální kosmetiky ProfCosmeticsMargo, certifikovaná specialistka-školitelka na kosmetické služby

Číst více

Ing. Zdenka Cachová

Vrcholová manažerka společnosti BEMER Int. AG v České republice, certifikovaná poradkyně, mentorka, nadšená propagátorka a především životní optimistka

Číst více

Mgr. Sylvie Elizabeth Cerhová

Zakladatelka Arabella fashion, Arabella beauty FEMME FATALE, Arabella health, Holistic Anti-age institute, Body servis, projektu Renesance ženství, Akademie krásy a životního stylu, Be sexy over 50+. Vizionářka, kosmetoložka, bioheckerka, dietoložka, pedagožka, zkrátka odbornice na zdravý životní styl. Sběratelka metod a přípravků, které obdržely patent, či dokonce Nobelovu cenu, případně nominaci na ni. Ambasadorka projektu pro začínající podnikatelky. Autorka Anti-age programů v oblasti kosmetologické alchymie, zdraví a módy.

Číst více

Mgr. Sylvie Elizabeth Cerhová

Zakladatelka Arabella fashion, Arabella beauty FEMME FATALE, Arabella health, Holistic Anti-age institute, Body servis, projektu Renesance ženství, Akademie krásy a životního stylu, Be sexy over 50+. Vizionářka, kosmetoložka, bioheckerka, dietoložka, pedagožka, zkrátka odbornice na zdravý životní styl. Sběratelka metod a přípravků, které obdržely patent či dokonce Nobelovu cenu případně nominaci na ni. Ambasadorka projektu pro začínající podnikatelky. Autorka Anti-age programů v oblasti kosmetologické alchymie, zdraví a módy.

Číst více

Nová oáza krásy a zdraví

Do zbrusu nové oázy krásy a zdraví uprostřed Prahy nyní můžeme díky Klinice YES VISAGE, největší klinice estetické medicíny a plastické chirurgie v Česku a na Slovensku. Kromě portfolia nadstandardních služeb zaujme designovým interiérem čistých tvarů a linií i okolním architektonicky vydařeným prostředím.

Číst více

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon