Loading color scheme

Margarita Pankieieva

Majitelka salonu krásy Salon Margo, zakladatelka Beauty Academy Margaret v Praze, tvůrkyně profesionální kosmetiky ProfCosmeticsMargo, certifikovaná specialistka-školitelka na kosmetické služby

Jak dlouho působí vaše firma na trhu?
Kosmetologii se věnuji už delší dobu, na českém trhu jsme od roku 2015. Pražský Salon Margo nabízí širokou škálu kosmetických služeb, od péče o pleť obličeje a těla (např. zábaly z mořských řas) po depilaci, permanentní make-up či propíchnutí uší.
Své dlouholeté zkušenosti ráda sdílím jak s profesionály, kteří používají naše exkluzivní kosmetické produkty, tak s těmi, kteří právě začínají svou cestu v kosmetickém průmyslu. Škola krásy Beauty Academy Margaret získala v roce 2017 státní akreditaci pro pořádání kurzů kosmetiček, odborníků na permanentní make-up, vizážistek.
V roce 2021 jsem založila vlastní značku profesionální kosmetiky ProfCosmeticsMargo, která se vyrábí ve Francii a lze ji zakoupit v našem internetovém obchodě – www.profcosmeticsm.online.

Čím vynikáte mezi jinými firmami?
Nevím o žádné jiné škole krásy v ČR, která vyrábí vlastní kosmetiku. Naše profesionální kosmetika je vytvořena v souladu s evropskými požadavky pro kosmetičky bez zdravotnického vzdělání. Obsahuje mořské řasy a patentované receptury (Matrixyl®, Algue-repair®, Algisium®, Oligogeline®, Fuсogel®, Pore Awey®, PhytoCellTecTM), které prokázaly svou účinnost. Kosmetika ProfCosmeticsMargo se dobře kombinuje s metodami přístrojového ošetření.

Proč jste si pro výrobu kosmetiky zvolila mořské řasy?
Protože mořská voda a mořské řasy jsou svým chemickým složením našemu organismu velmi blízké a dokážou tělo obnovit po nemoci, stresu – a dokonce i po plastických operacích. Máme zkušenosti s obnovou celkového stavu organismu pomocí zábalů z mořských řas. V našem salonu si můžete dopřát detoxikace a mineralizace mořskými řasami. Naším mottem je „Krása díky zdraví“.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?
Naším hlavním cílem je budování a rozšiřování partnerské sítě v České republice i v zahraničí. Plánujeme také doplnit stávající sortiment svých kosmetických výrobků.

Vaše tajemství úspěchu?
Poznatky získané na lékařské fakultě mi umožňují porozumět a úspěšně řešit kožní problémy. Práce v státní hygienické službě mi dala bohaté zkušenosti s prevencí pro organismus nežádoucích účinků za účelem zachování zdraví. Zdravý člověk je vždy krásný!

Jeseniova 2851/32, Praha 3 – Žižkov
akademymargaret.eu@gmail.com
www.profcosmeticsm.online
www.salonmargo.cz

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon