Loading color scheme

ČESKO-SLOVENSKÝ PLES

Krása, elegance, šarm, galantnost a gentlemanství – to vše na vás čeká na události plesové sezony roku 2020 v Obecním domě 8. února / februára 2020 na Česko-Slovenském plesu. 

Číst více

Jan Smigmator. Na nekonečné vlně Swingu

Zpěvák Jan Smigmator (33) patří mezi hudebníky, kteří už od útlého mládí dobře věděli, kterým směrem se budou ubírat jejich umělecké kroky. Jazz a swing totiž jeho srdce zasáhly už v prenatálním období. Když pak jako malý kluk prohledával tatínkovu sbírku elpíček, naprosto automaticky sahal po albech Franka Sinatry, Louise Armstronga nebo Elly Fitzgerald.

Číst více

Jak se rodí hvězdy

Také jste chtěli být součástí okamžiku, kdy se zrodí hvězda? Kdy burácejí standing ovations a ve vzduchu je cítit esence něčeho výjimečného?

Číst více

Filip Bandžak a Anda-Louise Bogza u Salvátora

V rámci koncertní řady Belcanto Prague v pražském kostele U Salvátora, v Salvátorské ulici, měli milovníci vážné hudby za přítomnosti velvyslanců a oficiálních představitelů zastupitelských úřadů zcela výjimečnou možnost slyšet to nejlepší z českého a světového písňového repertoáru v podání skutečných mistrů svého oboru. Pražskému publiku se představili sólisté světového jména, vynikající český barytonista Filip Bandžak a sopranistka Anda-Louise Bogza, nositelka ceny Thálie v kategorii opera. Jejich výjimečné vystoupení probíhalo za varhanního a klavírního doprovodu Františka Šťastného a Antona Aslamase.

Číst více

Sbor, který ovládá všechno

Čas se zastavil. Cítím teplo v rukou, zahřívají se stále víc. Alexey Kleptsin kouzlí se svými zpěváky a začíná usměrňovat můj dech – dýchám v rytmu jeho rukou a rtů. Pravě teď zpívají něco mimořádně krásného… Tak

Číst více

Jarní galavečer v Brně

Výjimečný projekt Fassati Art Festival se poprvé představil brněnskému publiku. Záštitu nad slavnostním Jarním galavečerem převzala primátorka města Brna JUDr. Markéta Vaňková.

Číst více

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

001 Titulka 63 02

001 Titulka 63 01

Naši partneři

 

Banner cafedock

Banner cafedock2

Banner felixir

Banner lexus

Banner Ticket

Banner secret

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner spa

Banner vino

Banner BT

Banner napoleon