Loading color scheme

Renew Aesthetic Clinic

Renew Aesthetic Clinic je perfektním místem pro ženy i muže, kteří touží po zvýraznění své přirozené krásy.

Soustřeďujeme se na dva hlavní směry, invazivní a neinvazivní kosmetologii. Pracují u nás vyškolení profesionálové, kteří s pomocí nejmodernějších dostupných technologií a nejkvalitnějších produktů zkrášlí váš zevnějšek a vylepší vaše sebevědomí. Protože právě sebevědomý člověk je krásný člověk. Jednou z nezajímavějších procedur zastavujících stárnutí kterou u nás nejdete, je omlazovací přístroj Liftera.

Nová generace ultherapie přístrojem Liftera vám pomůže efektivně bojovat se známkami stárnutí bez podstoupení chirurgického zákroku

JAK OŠETŘENÍ PROBÍHÁ?
Samotnému zákroku předchází odborná konzultace a po dohodě s klientem je zvolena nejúčinnější strategie ošetření. Samotný zákrok spočívá v přiložení hladké ultrazvukové hlavice k ošetřované části obličeje, která následně vysílá přesně cílené impulsy intenzivního ultrazvuku. Pokožka reaguje na dodanou energii tvorbou nového kolagenu, díky kterému se postupně zpevní a vypne. Ošetření je šetrné, proto se provádí pouze ambulantně, bez nutnosti hospitalizace. Ultherapie je časově nenáročná – ošetření trvá zhruba hodinu.

JEDINEČNOST LIFTINGU LIFTERA
Výhodou ultherapie je, že působí ve stejné podkožní vrstvě (SMAS), jako klasický zákrok plastického chirurga. Tato vrstva se nachází zpravidla v hloubce 4,5 mm. Hustá síť drobných bodů dokáže zkrátit SMAS – doslova ji o kousek smrštit. V této hloubce podkoží nelze uplatnit žádnou ze stávajících metod: laser, IPL, frakční radiofrekvence, plazma.
Ulthera má proti klasickému chirurgickému faceliftu obličeje mnoho výhod: je vhodná pro ochablou a méně pevnou pokožku a jde o časově nenáročné ošetření. Již bezprostředně po zákroku je patrný efekt, který se však nadále umocňuje, a to po dobu cca 1 měsíce, kdy dochází k remodelaci kolagenu a tím i k vypínání pokožky. Hlavní předností tohoto ošetření je, že stačí pouze jedno a výsledek je patrný 18 až 36 měsíců.

● NEINVAZIVNÍ LIFTING (BEZ POUŽITÍ SKALPELU)
● PO ZÁKROKU NEVZNIKAJÍ JIZVY
● VÝSLEDNÝ EFEKT SE ROZVÍJÍ POSTUPNĚ PO DOBU NÁSLEDUJÍCÍHO MĚSÍCE A EFEKT PŘETRVÁVÁ 18 AŽ 36 MĚSÍCŮ
● JAKO VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT NÍZKÉ CENY OŠETŘENÍ

Renew Aesthetic Clinic
Stroupežnického 6, 150 00 Praha 5
Tel. +420 731 883 382
www.renew-clinic.cz
ig: renew_clinic.cz

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

PBP banner

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Dali

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner FF

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon