Loading color scheme

Renew Aesthetic Clinic

Renew Aesthetic Clinic je perfektním místem pro ženy i muže, kteří touží po zvýraznění své přirozené krásy.

Soustřeďujeme se na dva hlavní směry, invazivní a neinvazivní kosmetologii. Pracují u nás vyškolení profesionálové, kteří s pomocí nejmodernějších dostupných technologií a nejkvalitnějších produktů zkrášlí váš zevnějšek a vylepší vaše sebevědomí. Protože právě sebevědomý člověk je krásný člověk. Jednou z nezajímavějších procedur zastavujících stárnutí kterou u nás nejdete, je omlazovací přístroj Liftera.

Nová generace ultherapie přístrojem Liftera vám pomůže efektivně bojovat se známkami stárnutí bez podstoupení chirurgického zákroku

JAK OŠETŘENÍ PROBÍHÁ?
Samotnému zákroku předchází odborná konzultace a po dohodě s klientem je zvolena nejúčinnější strategie ošetření. Samotný zákrok spočívá v přiložení hladké ultrazvukové hlavice k ošetřované části obličeje, která následně vysílá přesně cílené impulsy intenzivního ultrazvuku. Pokožka reaguje na dodanou energii tvorbou nového kolagenu, díky kterému se postupně zpevní a vypne. Ošetření je šetrné, proto se provádí pouze ambulantně, bez nutnosti hospitalizace. Ultherapie je časově nenáročná – ošetření trvá zhruba hodinu.

JEDINEČNOST LIFTINGU LIFTERA
Výhodou ultherapie je, že působí ve stejné podkožní vrstvě (SMAS), jako klasický zákrok plastického chirurga. Tato vrstva se nachází zpravidla v hloubce 4,5 mm. Hustá síť drobných bodů dokáže zkrátit SMAS – doslova ji o kousek smrštit. V této hloubce podkoží nelze uplatnit žádnou ze stávajících metod: laser, IPL, frakční radiofrekvence, plazma.
Ulthera má proti klasickému chirurgickému faceliftu obličeje mnoho výhod: je vhodná pro ochablou a méně pevnou pokožku a jde o časově nenáročné ošetření. Již bezprostředně po zákroku je patrný efekt, který se však nadále umocňuje, a to po dobu cca 1 měsíce, kdy dochází k remodelaci kolagenu a tím i k vypínání pokožky. Hlavní předností tohoto ošetření je, že stačí pouze jedno a výsledek je patrný 18 až 36 měsíců.

● NEINVAZIVNÍ LIFTING (BEZ POUŽITÍ SKALPELU)
● PO ZÁKROKU NEVZNIKAJÍ JIZVY
● VÝSLEDNÝ EFEKT SE ROZVÍJÍ POSTUPNĚ PO DOBU NÁSLEDUJÍCÍHO MĚSÍCE A EFEKT PŘETRVÁVÁ 18 AŽ 36 MĚSÍCŮ
● JAKO VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT NÍZKÉ CENY OŠETŘENÍ

Renew Aesthetic Clinic
Stroupežnického 6, 150 00 Praha 5
Tel. +420 731 883 382
www.renew-clinic.cz
ig: renew_clinic.cz

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon