Loading color scheme

Lázně Pramen. Wellness Koncept pro vaši firmu

„Čím úspěšnějšími se stáváme, tím intenzivněji hledáme své vlastní prameny: života, zdraví, relaxace. Otevřete svůj pramen!“

Projekt Lázně Pramen existuje v Praze od roku 2014. Lázně Pramen Dejvická jsou klidné, útulné místo pro dva. Chloubou salonu jsou pivní a vinné koupele s koupelovými doplňky od českých výrobců – to vše jasně dokládá vysokou kvalitu místního piva a vína, umožňuje hostům relaxaci a odpočinek po procházkách městem nebo po výletech po České republice.
V lednu roku 2022 byly pro obyvatele a hosty Prahy otevřené největší lázně v Praze, s kapacitou až 20 hostů najednou. Nikde jinde v Praze taková možnost není. Nachází se ve staré a krásné pražské čtvrti Letná.
Kromě tradičních pivních lázní se v novém salonu zaměřili na vinné a wellness lázeňské procedury, jako jsou vinná koupel, epsomská koupel (pro děti i dospělé), jodobromová koupel, uhličitá koupel, kyslíková koupel, terpentýnová koupel, ruční podvodní hydromasáž, klasická masáž.
Dnes tým specialistů pracuje na rozšíření těchto služeb.

Proč je nutné implementovat Wellness Koncept v každé společnosti?
Globální studie provedené v roce 2012 mezinárodní poradenskou agenturou na zakázku pojišťoven ukázaly objem obchodních finančních ztrát v důsledku nemoci zaměstnanců. Hlavní nemoci byly spojeny s takzvanými „nemoci nesprávného způsobu života“. Nevyvážený životní styl, nedostatek fyzické aktivity, podvýživa, opakovaný stres, chronický nedostatek spánku, samoléčba jsou důvody, které činní zaměstnance nevýkonnými a nezdravými. Podle zjištění studie ušlé zisky korporací mnohonásobně převyšovaly možné náklady na propagaci zdravého životního stylu mezi zaměstnanci a prevence a rekonvalescenci po respiračních onemocněních.
Dnes se programy Wellnessday (Dny zdraví) konají ve většině moderních efektivních společností. Kromě řešení počátečních problémů přináší program podpory zdravého životního stylu další neméně cenné výsledky: zlepšuje se pohoda zaměstnanců, snižuje se počet dní nemoci, výrazně se zvyšuje loajalita zaměstnanců k firmě, zvyšuje se nehmotná hodnota a atraktivita práce ve společnosti, zlepšuje se týmový duch a soudržnost zaměstnanců, zvyšuje se psychický potenciál zaměstnanců, snižuje se počet konfliktů v týmu…
Není žádným tajemstvím, že většinu života trávíme v práci. Jak plynou tyto dny, měsíce a roky? Cíle, plány a termíny, schůzky, závazky, hovory. Jste vy a vaši zaměstnanci schopni udržet toto tempo, aniž byste ohrozili kvalitu života? Je možné zachovat klid, dobré zdraví a pracovní náladu? Jsou vaši zaměstnanci vždy úspěšní a produktivní? Dokážete vy a vaši zaměstnanci odolat únavě, apatii, stresu? Zbývají síly na něco jiného než na práci? Rodinu, přátele, koníčky? Vy a vaši zaměstnanci naléhavě potřebujete pomoc.
A v Lázních Pramen vědí, jak na to. Abyste získali zaručený efekt z prostředků, které investujete do zlepšení zdraví svých zaměstnanců, potřebujete kvalitní odpočinek a možnost regenerace. Lázně Pramen nabízí možnost uspořádat podobnou dovolenou přímo v Praze, bez dalších nákladů na cestu a ubytování v hotelu.

Více o projektu se můžete dozvědět na stránkách www.group.bath.beer.

Lázně Pramen Letná
Dobrovského 951/44
Praha 7 – Holešovice

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon