Loading color scheme

Hotelový řetězec Mama Shelter také v Praze

MAMA SHELTER, to je mnohem víc než jen hotel. Je to oáza pohostinnosti pevně spjatá s energií svého města a různorodých postav, které jej činí výjimečným

Pro zhmotnění uvedené vize si MAMA vybrala legendární PARKHOTEL. Jedinečná architektura Zdeňka Edela s typickými minimalistickými, čistými liniemi 60. let se dočkala velmi citlivého přístupu. Zachovány byly jedinečné prvky jako nenapodobitelná recepce či české tapisérie, které se organicky mísí se zábavným a různorodým stylem Mamy.

MAMA disponuje 238 pokoji čtyř typů které poskytují pohodlí domova spolu se všemi výsadami moderního digitálního světa. Mama Shelter však není jen místem odpočinku, dvě hotelové restaurace umožňují posezení
u velkých dřevěných stolů, nebo naopak klid a soukromí ve vyvýšené části prostoru. Servírují se pizzy z dřevěné pece a další domácí pokrmy z celého světa – vše připravené s láskou jako od maminky.

Na restauraci navazuje lounge se sedmnáctimetrovým barem a proslulou terasou, kde ochutnáte koktejl MAMA LOVES YOU, nebo každý večer mezi čtvrtkem a sobotou zažijete živý koncert či DJ set. Pro pracovní účely je vyčleněno šest zasedacích místností, rozlehlý venkovní prostor bude pro změnu vyhovovat velkým skupinám.

V přízemí se nachází MAMA’s Garden Bar, který je určen každému, kdo miluje uvolněné hospodské prostředí, tankové pivo, spoustu zábavy a sledování všech myslitelných sportů. K dispozici je také terasa a venkovní pingpongové stoly jako stvořené pro turnaj s přáteli.

MAMA SHELTER Prague

Veletržní 1502/20

Praha 7 – Holešovice

Tel.: +420 225 117 111

prague@mamashelter.com

www.mamashelter.com

 

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon