Loading color scheme

CAFÉDOCK. Poklad nejen do kanceláře

Zaměstnanci tísnící se ve firemní kuchyňce, odbíhání z jednací místnosti přes celé patro k automatu na kávu, zákazníci, od nichž se musíte v showroomu vzdálit, když jim jdete pro občerstvení. je vám to povědomé? máme pro vás řešení!

Cafédock jsme koncipovali jako mobilní centrum pro setkávání při pracovních pauzách, konferenčních přestávkách a prezentacích. Obsahuje kávovar, zásobník a ochlazovač na vodu, chladničku na nápoje a další malé občerstvení a v praktických přihrádkách šálky, lžičky a vše potřebné ke kvalitnímu kávovému servisu. Tato malá kavárna vyniká nadčasovým designem a špičkovým řemeslným zpracováním. Cafédock můžete umístit kamkoli, k provozu mu stačí jen elektrická zásuvka.

Vytvořte svým zaměstnancům na pracovišti příjemnou oázu s kvalitní kávou, kde mohou probrat nejen soukromé, ale i pracovní záležitosti – a je dost dobře možné, že s porcelánovým šálkem lahodného černého moku v dostatečné vzdálenosti od počítače rozlousknou nějaký profesní oříšek snáz než s narychlo vypitým kafem z kelímku na studené chodbě. Pěkné pracovní prostředí navíc zlepšuje firemní kulturu, inspiruje, zaměstnanci chodí do práce raději a jsou motivováni k vyšším výkonům.

Pořádáte konference? Už nebudete muset stěhovat servírovací stolky a na několikrát nosit veškeré potřebné vybavení před konferenční místnost. Plně mobilní Cafédock na čtyřech kolečkách jednoduše přivezete tam, kam potřebujete, zapojíte do zásuvky et voila – občerstvovací stanice je připravena. Showroomy, kde mezi designovými doplňky nebo naleštěnými automobily někde v rohu stojí dvě tři kuchyňské skříňky, ale pro vodu se stejně musíte vzdálit do zázemí? Cafédock se svým čistým designovým provedením skvěle doplní vaše reprezentační prostory, výrazně usnadní a zpříjemní obsluhu zákazníků a vy můžete nerušeně vést úspěšná jednání.

 

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon