Loading color scheme

Felixír. Zahraje na všechny smysly

Prémiový bylinný sirup FELIXÍR je vyladěn ze čtvera různých domácích plodů. U každého plodu, který používáme při ladění chuti, známe osobně jeho sběrače. Každá jedna bobule projde ruční kontrolou. Jedině tak máme jistotu, že se k vám dostane jen sirup prvotřídní kvality, který zahraje na vaše smysly. Na jazyku tvoří sirup FELIXÍR dokonalý požitek harmonické chuti, před zraky vyvolává obraz kvetoucích strání Rychlebských hor a v uších zní adagio z hobojového koncertu D moll, Let čmeláka. Blahodárný účinek se projeví posléze.

Recepturu svého sirupu FELIXÍR svěřila společnost Dallmayr Kaffee podniku VS Rychleby s.r.o. a společně s jednou z nejvýraznějších osobností české populární hudby a virtuosem Felixem Slováčkem projekt JESENÍKY originální produkt® podpořila.

Magické složení

Složení je čistý extrakt z plodů šípku, černého bezu, jedlé jeřabiny a černého rybízu, dále jen voda a cukr. Základem FELIXÍRU je šípek jako prevence proti různým nachlazením; dále jeřabina, která obsahuje hodně jódu, podporuje činnost štítné žlázy, slinivky břišní a žláz s vnitřní sekrecí. Z dalších rostlin je to především plod černého bezu, který podporuje činnost jater a ledvin – a pro zvýraznění chuti ještě černý rybíz. Jako celek by sirup měl stimulovat čištění organizmu, prevenci a imunitu. Neobsahuje konzervanty, barviva, dochucovadla ani alkohol.

Při trvalém užívání posilujícího nápoje připraveného z bylinkového koncentrátu se po jednom až dvou měsících normalizují všechny důležité funkce organizmu a aktivizuje se látková výměna, zlepšuje se psychický a emocionální stav a rovněž se zvyšuje tonus a nálada.

Původ bylin a výrobku

Receptura byla vytvořena exkluzivně pro společnost Dallmayr Kaffee v provozovně VS Rychleby s.r.o. na úpatí Rychlebských hor. Z tohoto čistého prostředí čerpáme plody pro náš sirup FELIXÍR. Použité suroviny pochází ze zachovaného, čistého životního prostředí, z kraje, kde spíše potkáte stádo pasoucí se zvěře než turistu nebo domorodce. Při troše štěstí narazíte na farmu, kde vám nabídnou kozí nebo ovčí sýr s čerstvými bylinkami.

 

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

001 Titulka 63 001

Naši partneři

 

Banner cafedock

Banner cafedock2

Banner felixir

Banner lexus

Banner Ticket

Banner secret

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner spa

Banner vino

Banner BT

Banner napoleon