Loading color scheme

Felixír. Zahraje na všechny smysly

Prémiový bylinný sirup FELIXÍR je vyladěn ze čtvera různých domácích plodů. U každého plodu, který používáme při ladění chuti, známe osobně jeho sběrače. Každá jedna bobule projde ruční kontrolou. Jedině tak máme jistotu, že se k vám dostane jen sirup prvotřídní kvality, který zahraje na vaše smysly. Na jazyku tvoří sirup FELIXÍR dokonalý požitek harmonické chuti, před zraky vyvolává obraz kvetoucích strání Rychlebských hor a v uších zní adagio z hobojového koncertu D moll, Let čmeláka. Blahodárný účinek se projeví posléze.

Recepturu svého sirupu FELIXÍR svěřila společnost Dallmayr Kaffee podniku VS Rychleby s.r.o. a společně s jednou z nejvýraznějších osobností české populární hudby a virtuosem Felixem Slováčkem projekt JESENÍKY originální produkt® podpořila.

Magické složení

Složení je čistý extrakt z plodů šípku, černého bezu, jedlé jeřabiny a černého rybízu, dále jen voda a cukr. Základem FELIXÍRU je šípek jako prevence proti různým nachlazením; dále jeřabina, která obsahuje hodně jódu, podporuje činnost štítné žlázy, slinivky břišní a žláz s vnitřní sekrecí. Z dalších rostlin je to především plod černého bezu, který podporuje činnost jater a ledvin – a pro zvýraznění chuti ještě černý rybíz. Jako celek by sirup měl stimulovat čištění organizmu, prevenci a imunitu. Neobsahuje konzervanty, barviva, dochucovadla ani alkohol.

Při trvalém užívání posilujícího nápoje připraveného z bylinkového koncentrátu se po jednom až dvou měsících normalizují všechny důležité funkce organizmu a aktivizuje se látková výměna, zlepšuje se psychický a emocionální stav a rovněž se zvyšuje tonus a nálada.

Původ bylin a výrobku

Receptura byla vytvořena exkluzivně pro společnost Dallmayr Kaffee v provozovně VS Rychleby s.r.o. na úpatí Rychlebských hor. Z tohoto čistého prostředí čerpáme plody pro náš sirup FELIXÍR. Použité suroviny pochází ze zachovaného, čistého životního prostředí, z kraje, kde spíše potkáte stádo pasoucí se zvěře než turistu nebo domorodce. Při troše štěstí narazíte na farmu, kde vám nabídnou kozí nebo ovčí sýr s čerstvými bylinkami.

 

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon