Loading color scheme

Rodinné vinařství Annovino Lednice

Medailová a oceněná vína pro dotisk Vašeho loga či přání

Představujeme vám lednické vinařství rodiny ing. Jindřicha Soboty a ing. Romana Žďárského, kteří se oboru věnují v tandemu úctyhodných 32 let. Za tu dobu dosáhli pozoruhodných úspěchů. Stali se
i průkopníky nových trendů a autory velmi úspěšných projektů.
Vinařství Annovino Lednice je rodinné vinařství, které zpracovává hrozny z vinohradů s výskytem tzv. mušličkového vápence tvořeného zkamenělinami živočichů prehistorických moří, která se rozkládala na části území jižní Moravy. Díky tomu jsou tato lednická vína velmi kvalitní, šťavnatá s ovocitými projevy a s jemnou minerální dochutí. Jsou vyhledávaná milovníky moravských vín, ale také uznávaná odborníky, o čemž svědčí řada prestižních úspěchů v tuzemských i mezinárodních soutěžích. (I tato vína najdete v nabídce pro dotisk loga či přání, ev. vlastní etikety.)
Ke specialitám vinařství patří např. Rulandské šedé výběr z cibéb 2018, přírodní „slámové“ víno, které aktuálně patří mezi 100 nejlepších vín v Salonu vín České republiky. Vyhlášené jsou i lednické „Vlašáky“, Pálavy či Hibernaly.
Reprezentační budova vinařství je postavena z mušličkového vápence a je držitelem Českého rekordu stejně tak jako unikátní nábytek ze dřeva starých vinných sudů.
Areál vinařství se nachází na překrásném místě na okraji Lednice v samém srdci Lednicko-valtického areálu v těsné blízkosti lužních lesů a romantické Zámecké Dyje. Vinařství má také vlastní přístav a nabízí plavbu po Dyji v kombinaci s jízdou na koloběžkách. Za zmínku stojí unikátní zahrada Amonit a v neposlední řadě také vinařský Stellplatz.
Součástí vinařství je Valtické podzemí, držitel hrdého titulu Champion TOP Vinařský cíl České republiky. Unikátní labyrint historických vinných sklepů v celkové délce přes 900 metrů je ideálním místem pro firemní a privátní klientelu s možností zajištění tradiční cimbálové muziky.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon