Loading color scheme

Petra Kovandová

Jednatelka obchodní sítě BON BON

Jak dlouho působí vaše firma na trhu? 
Vyrábět pralinky jsme začali před 25 lety. Neměli jsme žádné velkolepé plány, chtěli jsme otevřít jeden obchod s poctivou čokoládou v Táboře – jen tak pro zvědavost. Nějak se to rozrostlo a během tohoto období jsme měli i 32 obchodů v Čechách i na Slovensku…navíc jsme před 10 lety vybudovali v Táboře Muzeum čokolády a marcipánu, které se každoročně dotváří, a tak mají návštěvníci stále co nalézat a důvod vracet se k nám.


Čím vyniká mezi jinými firmami?
Dá se říci, že značka BON BON je dnes už známá. Některé druhy pralinek vyrábíme už od začátku tzn. 25 let – takže máme tradiční výrobu poctivých českých pralinek – vše vyrábíme ručně za pomoci jednoduchých strojů na zpracování čokolády. Každý den si připravujeme náplně do pralinek – pracujeme s kořením, s ovocem, oříšky, je to nekonečné množství kombinací.Máme tým 4 čokolatiérek, které pro firmu pracují už od začátku.


Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost? 
Máme radost, že se nám podařilo otevřít velkou čokolaterii v Praze na Vítězné, kde máme mimo jiné i výstavu obrazů malovaných čokoládou od různých autorů a děláme zde také kurzy pro veřejnost, kde si můžete čokoládou namalovat obrázek. V Táboře v Muzeu čokolády budeme letos v květnu  otvírat novou budovu nové expozice s posezením ve vnitřním dvorečku.A jinak se něco chystá i v Praze kousek od Staroměstského náměstí, ale to je ještě tajemství.


Vaše tajemství úspěchu?
Vytrvalost a poctivost.

 

Vítejte v Bon Bon – místě zasvěceném lásce k životu a čokoládě!

Letos uplynulo 25 let od chvíle, kdy česká značka BON BON po mnoha experimentech a ladění chutí nabídla klientům první várku vlastních s láskou vyrobených pralinek. A toto čtvrtstoletí oslavila otevřením nového prostoru Bon Bon – chocolaterie, kavárny a galerie v jednom na malebné Malé Straně. Chocolaterie Bon Bon má být místem zážitků, požitků a skvělých emocí spojených nejen s degustací prvotřídní čokolády, pečlivě vybrané kávy a domácích dezertů, ale pramenící i z příjemných setkání. Užijte si přítomný čas s láskou, rodinou, přáteli, nechte skvělý tým profesionálů vytvořit příjemnou atmosféru pro vaše pracovní schůzky i pro únik od starostí všedních dní.Můžete zde relaxovat nad šálkem voňavé kávy a své chuťové pohárky nechat hýčkat čokoládou, které májí víc než 80 druhů. Užívat si můžete pralinky v mléčné, bílé a tmavé čokoládě, ale i elegantně růžové „ruby“ čokoládě, v tradičních variacích s oříšky, nugátem, karamelem a také s příchutí ovoce, chilli, šampaňského, bylinek či slazené stévií. Kromě čokolády nabízí i vlastní vyladěné dezerty a skvělé kávy a čaje s pečlivě vybraným druhem a místem původu. Pro Bon Bon je důležité znát každou ingredienci a přinést vám výběr nejlepšího z nejlepších. Součástí chocolaterie je i útulný salonek, který slouží jako malá galerie obrazů malovaných právě čokoládou. Ostatně toto netradiční umění si můžete vyzkoušet na jednom z workshopů, které pořádají pro klienty. Uniknout si nenechejte ani degustační večery s portským vínem párovaným s čokoládou, možná vás překvapí, jak skvěle souzní. Salonek je možné pronajmout a oddělit od hlavních prostor. Získáte příjemné místo pro pořádání menších oslav, přednášek či prezentací.Užijte si magii čokolády v každé její podobě!

 

Zajímá vás franšízasítě BON BON?

Sníte o vlastní chocolaterii či kavárně s nabídkou čokolády, chutnají vám produkty značky BON BON a chtěli byste je nabídnout i svým zákazníkům? 
Společnost vám nabízí spolupráci ve formě franšízy. K dispozici budete mít celý sortiment kvalitních, ručně vyráběných čokolád, čokoládových tabulek mnoha příchutí, čokoládových i marcipánových figurek, a hlavně již proslulých pralinek s naplní i bez, potahovaných i tvarovaných a mnoho dalšího z doplňkového sortimentu. Samozřejmostí je také obalový materiál zahrnující krabičky, kornoutky i sáčky, které jsou vyrobené na míru produktům a připravené pro váš okamžitý prodej. Zakladatelka společnosti Petra Kovandová a její tým se rádi podělí o zkušenosti s prodejem, zasvětí vás do alchymie výroby a provedou historií značky Bon Bon. Naučí vás o produktech mluvit a prezentovat je, správně je vystavovat i skladovat, vytvořit si k nim vztah, jako byste je vyráběli vy sami. Přesto vás nebudou nutit do konkrétních položek ani designu vaší provozovny, spolupráce by měla být přátelská a přínosná pro všechny zúčastněné. Značku Bon Bon můžete bez obav kombinovat i s jinými brandy. Nebojte se společnost oslovit pro další detaily.

Petra Kovandová 
petra@kovandovi.cz

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon