Loading color scheme

Fashion Show Jitka Klett for Fashion Revolution

Jitka Klett uspořádala jedinečný, módou a uměním provázený večer FASHION SHOW JITKA KLETT for FASHION REVOLUTION v Praze v prostorách Empire Hall ve Slovanském domě. Tato velmi významná společenská událost, provázená moderátorkami Lenkou Vacvalovou a Zdeňkou Žádníkovou-Volencovou, proběhla v duchu opojení hudbou, uměním a módním designem. Jako hudební host večera se představili Michal Kos a Lukáš Sommer. Tito výjimeční hudebníci odprezentovali hrou na housle s doprovodnou kytarou sedm skladeb, na jejichž motivy vytvořila návrhářka Jitka Klett sedm originálních společenských rób.

Zdeňka Žádníková-Volencová pak doplnila svým mluveným slovem jedinečnou poetickou atmosféru. Dále měli hosté možnost zhlédnout taneční vystoupení, které choreograficky připravila Andrea Straková se sólisty národního divadla v Praze Michaelou Wenzelovou a Petrem Strnadem.

Součástí fashion show byla ukázka kolekcí mladých talentů, které Jitka Klett podporuje v rámci projektu FASHION SHOW JITKA KLETT for FASHION REVOLUTION. Představilo se několik tvůrců ze tří českých škol designu.

Na společenský večer byli pozvané významné osobnosti z podnikatelských, politických a uměleckých sfér se společnou chutí podat pomocnou ruku další generaci módních tvůrců. Celý večer proběhl ve velmi přátelské a uvolněné atmosféře a díky hostům se podařilo vydražit a vybrat 185 000 CZK pro dobrou věc.

Hosté se mohli pokochat uměním vyhledávaného inovativního evropského umělce Didiera Le Mar, díky němuž proběhla dražba jednoho z jeho nádherných obrazů. Ten byl vydražen za 80 000 CZK. Zároveň byla připravena bohatá tombola s cenami od našich významných partnerů tohoto večera, která přinesla na konto 25 000 CZK. Další možností, jak se zapojit do podpory českého designu, bylo zakoupení „symbolů“ tohoto projektu ve formě designérského pexesa. Zde bylo vybráno 20 000 CZK. Proběhla i dražba luxusních šatů, které se vydražily za 60 000 CZK. Finanční prostředky následně poputují na konto projektu FASHION SHOW JITKA KLETT for FASHION REVOLUTION, v jehož rámci Jitka Klett aktivně podporuje mladé talentované umělce a módní návrháře z České republiky a ze Slovenska.

Evropská módní značka JITKA KLETT Prague působí na trhu již 25 let a za tu dobu pod vedením světově známé a úspěšné módní návrhářky Jitky Klett rozšířila své jméno do celého světa. Pro tvorbu Jitky Klett je charakteristické kladení důrazu na ženskost, eleganci a harmonii. Módní značka JITKA KLETT Prague se řídí filozofií nadčasovosti a pod jejím vlivem se snaží přinášet styl, který nepodléhá módním trendům, ale sám se neměnným trendem stává.

Módní značku Jitka Klett Prague můžete na jít v Praze ve Slovanském Domě v ulici na Příkopě 22, dále na adrese Haštalská 9, Praha 1, a kousek od letiště v Prague The Style Outlets.

 

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon