Loading color scheme

Natali Ruden

Natali Ruden představila svoji kolekci pod názvem Asia ve Foru Karlín, kde v prvních řadách nechyběli velvyslanci nejen asijských zemí

Originální módní designérka s nezaměnitelným rukopisem se při tvorbě kolekce inspirovala asijskou vznešeností. V kolekci se objevuje ruční výroba a technika haute couture s ručně vyšívanými květinami orchideje a sakury. Inspirací jí byla asijská kultura a metody skládání origami.

Modely předvedly významné české modelky v čele s Anetou Vignerovou, Nikol Švantnerovou, Andreou Bezděkovou a Veronikou Kašákovou, která mezi pozvanými hosty měla také děti z dětských domovů.

Cílem návrhářky a podnikatelky s výtvarným cítěním a uměleckým srdcem, pořádající každoročně módní show pro stovky hostů, je vytvářet takové modely, které charakterizují jejich nositelky.

Natali Ruden patří mezi špičku českých návrhářů a je známá svým originálním a nezaměnitelným designem. Během kariéry dosáhla mnoha úspěchů a ocenění. Masarykova akademie jí udělila v roce 1999 Cenu za tvůrčí činnost, v roce 2013 dostala ocenění LADY PRO od Evropské společnosti pro kulturu, její modely se staly součástí sbírek několika českých muzeí. Obléká řadu známých osobností.

 

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon