Loading color scheme

Ivana Rosová

Zakladatelka, výkonná ředitelka a hlavní návrhářka Ivana Rosova Fashion Group

 

Jak dlouho působí vaše firma na trhu?
Naše módní značka působí na českém i mezinárodním trhu od roku 2015 a specializuje se na luxusní oblečení pro ženy manažerky a podnikatelky. Oblékáme úspěšné ženy od ranních meetingů po večerní gala události.
Každý rok jsou uvedeny dvě nové kolekce ve velikostech 34 až 50.
Modely jsou navrhovány v Čechách a vyráběné na Slovensku v limitovaném množství. Výjimečné látky, jako je anglická merino vlna a kašmír, italské hedvábí, francouzské bouclé a tafta nebo přírodní viskóza, jsou vyrobené exkluzivně pro Ivana Rosova Fashion Group v prestižních textilních ateliérech.
V roce 2016 byly otevřeny dva showroomy, a to v Praze a Bratislavě, přičemž následovalo spuštění online butiku www.ivanarosova.com pro lepší dostupnost lokálním i zahraničním klientkám.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?
Plánujeme expanzi do zahraničí a rozhodli jsme se přidat novou linii modelů s velikostmi od 44 plus, o které je obrovský zájem.

Doufám, že jednou budu moci otevřít vlastní butiky i ve velkých metropolích jako Londýn, Paříž a New York.

Vaše tajemství úspěchu?
Jsem velmi pozitivní, proto mě těžkosti ani nic jiného neodradí, když si něco vezmu do hlavy. A proto si již mnoho let jdu za svým snem. Nejdřív to bylo studium módního designu v Bruselu, pak na Pařížské univerzitě a MBA na Americké univerzitě v Dubaji. 20 let strávených v zahraničí, 6 cizích jazyků, kariéra v mezinárodních firmách a pak návrat do Prahy, kde jsem si založila vlastní módní značku, kterou buduji pro vstup na globální trh.

Osobní konzultace a objednání se do butiku:
info@ivanarosova.com
Tel.:  +420 603 929 881
www.ivanarosova.com

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon