Loading color scheme

Mgr. Jana Salabová

Majitelka a designérka zlatnického studia SALABA

Jsme české rodinné zlatnictví, které se výrobě šperků na míru věnuje přes třicet let. Náš příběh začal krátce po revoluci v domácí dílně. V roce 1994 jsme s manželem vybudovali kamennou prodejnu se zlatnickou dílnou a před dvěma lety jsme otevřeli zlatnické studio v pražském Karlíně, které má na starost dcera Klára.
Ve zlatnickém studiu SALABA propojujeme tradiční řemeslo s nejmodernější zlatnickou 3D technologií. Jako jediní v ČR nabízíme zákazníkům zcela ojedinělý koncept – modelaci šperku ve 3D programu společně se zákazníkem, který si sám určuje, co se mu líbí a jakou změnu si přeje. Vše hned vidí na obrazovce, a má tak dokonalou představu o výsledné podobě šperku. Věříme, že tímto přístupem tvoříme budoucnost zlatnického řemesla. Celý návrh může probíhat i online.
Dbáme na individuální přístup a řešení podle finanční představy klienta. Umíme splnit i ta nejnáročnější přání. Naše designy, jak vidíte na ukázkách, jsou velmi variabilní, přizpůsobivé a propracované do nejmenších detailů. Modelace a vizualizace šperku je zdarma.
Pracujeme se zlatem i platinou, přírodními i laboratorními diamanty, moissanity a ostatními drahokamy.
Rádi tvoříme originální zásnubní a snubní prsteny tak, aby společně vytvářely harmonický celek tzv. Dokonalý pár.
Naším posláním je plnit zákazníkům jejich přání a být jim průvodcem na cestě k originálnímu šperku s trvalou hodnotou.
 

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon