Loading color scheme

La Parisienne – J’aime

Vstupte do světa křišťálů, umění a lásky

Jako přehlídkové molo, k němuž po staletí vzhlíží celý svět, ulice Paříže sebejistě zrcadlí nadčasové trendy módního průmyslu. Vévodí jim precizní řemeslo, důraz na detail a smysl pro snoubení elegance s extravagancí. Není proto divu, že inspirace pro jedinečnou haute couture kolekci kočárků a doplňků pro děti vzešla právě odsud.

 

Oslnivý třpyt stovek drobných kamínků, jemný dotyk hedvábí a hodiny mistrné ruční práce. Přední výrobce kočárků a autosedaček CYBEX na loňském týdnu módy v Paříži odhalil exkluzivní novinku pro ty nejnáročnější rodiče. Kolekce La Parisienne je oslavou největších ikon francouzské módní scény, jakými jsou legendární Coco Chanel, Christian Dior či Yves Saint Laurent, a mění běžné předměty denní potřeby v umělecké kousky podtrhující lásku k rodině. „Snažili jsme se vytvořit moderně elegantní a klasicky nadčasové mistrovské dílo, jež bude vzdávat hold nedostižnému géniu největších pařížských krejčích,“ říká zakladatel značky Martin Poš. A to se podařilo splnit do puntíku.

Hra světel a stovky hodin práce
Exkluzivita kolekce La Parisienne spočívá v ručním zpracování každého jednotlivého kousku, což vyžaduje výjimečnou péči a maximální preciznost.
Ódu krejčovskému umění skládá propracovaný interiér, a to především jemné průstřihy v látce ve stylu art deco, které jsou prokládané detaily z ručně stříhané hedvábné organzy. Průsvitnost látky umožňuje slunečním paprskům probleskovat uvnitř korbičky a sportovního sezení a vytvářet impozantní hru světel, která uchvátí pozornost vašeho malého cestovatele.
Vnější design tvoří vzor z křišťálů, na který bylo použito šest různých druhů kamenů aranžovaných do ornamentů typických pro pařížský dekór. Každý křišťál prošel rukama zkušených artistů, než byl zasazen na své místo, a celý proces si tak vyžádal stovky hodin mistrného řemesla. Zatímco na zimním fusaku v kolekci La Parisienne se blýská minimálně 500 kamínků, na dekoraci vlajkového kočárku Priam jich byly použity téměř 4 000.

La Parisienne zdobí autosedačku i elektrokočárek
Ačkoli se jedná o vysoce designové kousky, nezapomnělo se na jejich podstatu, a všechny produkty z kolekce tak snoubí krásu s maximálním pohodlím pro děti i rodiče. Měkounká matrace z paměťové pěny zajistí dokonalý spánek, bezpečnostní pásy na jedno zatažení šetří čas i starosti, vychytávky jako skládání jednou rukou, ergonomické polohování či látky s ochranou proti slunci UPF 50+ jsou samozřejmostí.
Kolekce La Parisienne je novým klenotem produktové řady CYBEX Platinum. V limitovaném množství ji nesou vlajkové kočárky Priam a Mios, dále zdobí elektrokočárek e-Priam a luxusní cestovní kočárek Coÿa, novorozeneckou autosedačku Cloud T i-Size a také prémiový fusak Platinum Footmuff.
Kolekci nelze zakoupit online – je dostupná pouze v sedmi kamenných prodejnách v Evropě, a to v Paříži, Amsterdamu, Londýně, Římě, Berlíně, Barceloně a také ve vlajkové prodejně v Praze jen pár kroků od Pařížské ulice.

 

Vlajkový obchod CYBEX PRAHA
Široká 15, Praha 1 – Josefov
Tel.: +420 737 212 043
www.cybex-online.com

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon