Loading color scheme

Anife Ismet Vyskočilová Hassan

Herečka, podnikatelka a kavárnice. Věk 47. Znamení Ryby. Místo narození Senovo, Bulharsko

Exotická tanečnice, moderátorka a herečka tureckého původu kdysi putovala z rodného Bulharska do Německa, ale skončila i s malým synem v Československu, kde se usadila. Anife vystudovala biotechnologii. V roce 1996 založila první školu orientálního tance v České republice
a posléze otevřela další tři. Od roku 1997 hraje v divadle po boku svého exmanžela Ivana Vyskočila, například ve hrách Tanec mezi vejci, Oskar, Nevidím to černě, Dívčí válka atd.
Anife účinkovala ve více než 100 zábavných pořadech pro všechny televize v České republice. Měla svůj vlastní pořad Prásk! na TV Nova, vlastní show v rádiu F1 nebo pořad Ženy na cestách pro TV Prima.
Živí ji podnikání se stavebními materiály, je výhradní zástupce pro Českou republiku a Slovensko firmy na omítky Mantofly. Měla kavárnu Anicafe v centru Prahy a dnes vede svoji kavárnu a cukrárnu U Anife ve Stodole Herink.
Napsala knihu o cestovatelských a gurmánských zážitcích ve světě – To jsem já, Anife.
Jedním z koníčků Anife je malování, jemuž se věnuje odmalička. Používá kombinovanou techniku tuše, tužky a plátů 24karátového zlata. Své obrazy zatím nevystavuje, ale s radostí je občas věnuje na charitativní aukce.

 

Abyste něco získali, musíte tvrdě pracovat a věnovat se dané věci, ale nikdy nejdu přes mrtvoly, to je pro mě pod úroveň.
Patřím mezi lidi, kteří si váží všeho, co mají kolem sebe a je jedno, jestli dobro nebo zlo, protože každá věc nás někam posouvá.
Příčí se mi křivda a nesnáším pomluvu. Jak se říká: „Než mne začneš soudit, vezmi si mé boty a projdi si mým životem. Pokud se dostaneš tak daleko jako já, možná uvidíš, jak silná jsem.“
Za všechno ve svém životě vděčím mamince, která mě porodila, otci, který mi dal silný základ do života, babičce za její moudra, dětem, že mě naučily, co znamená trpělivost a starost, na předposledním místě mým životním partnerům, kteří mě naučili, co jsou to mezilidské vztahy a na posledním místě sobě, že jsem pořád na světě jen díky své snaze si vše užít a umřít v klidu jako poctivý člověk.
Všichni se občas musíme postavit na druhou stranu, abychom ji pochopili.
Žít znamená být šťastní, že jsme zdraví a dýcháme. Už jsme jednou na světě, tak žijme život naplno a bez obav ,co by kdyby‘!
Líbí se mi tolik věcí, že by se nevešly ani na celou stránku, ale nejvíce ze všeho moje malá vnučka Laura-Vivienne.
Doufám, že budu moci zachovat svoji kulturu a náturu a předat ji vnoučatům, i když budu žít na severním nebo jižním pólu. A též doufám, že tato těžká doba, kterou prožívá celý svět, brzy zmizí a budeme si moci žít v poklidu.
Je důležité mít na paměti, že nic není věčné.
Vždy se snažte, abyste dělali věci, které vás baví, dělají vám radost a šlechtí duše.
Peněz musí mít člověk tolik, aby mohl žít v klidu.
Prahu mám ráda, protože je mystická a krásná, prožila jsem tady polovinu svého života.
Nejlepší odborník je ten, který je nejlepší v svém oboru.
Nyní mě znepokojuje, že se nemůžu scházet v klidu s kamarády, pracovat volně a hlavně dýchat čistý vzduch (musím nosit roušku).
Mé tajemství úspěchu je upřímnost a poctivost ve všem, jak pracovně, tak v životě.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon