Loading color scheme

Artur Koff

Fashion fotograf. Věk 56. Znamení Beran. Místo narození Rusko

Artur Kulikov, známý jako fotograf Koff, neměl až do roku 2013 s profesionální fotografií a módou nic společného. Do světa návrhářů, krásných modelek a přehlídkových mol se poprvé dostal téměř náhodou a zůstal tam dodnes. Vůbec ho nenapadlo, že jeho první fotky pořízené na pouliční módní přehlídce v Praze se zalíbí divákům a účastníkům natolik, že to změní jeho celý následný život. Nová kariéra se rychle rozvíjela a již po půl roce Artur získal svou první akreditaci na Newyorský týden módy.
Spolu se svou dcerou, talentovanou designérkou a malířkou, založil Artur Kulikov agenturu 4TO4U (Photo for You), která dodává fotografie a videozáznamy pořízené na kulturních a sportovních akcích médiím po celém světě. Koff je oficiálním fotografem Fashion Week v New Yorku, Londýně, Miláně, Paříži, Dubaji, Česku, Slovensku a Rusku. Jeho fotografie byly zveřejněny ve Vogue, Bazaar, Cosmopolitan, Elle, GQ, Forbes, Hello, Fashion TV a dalších více než 30 médiích. Během šesti let ve světovém módním průmyslu natočil kolekce téměř všech známých značek, jako jsou Dior, Chanel, McQueen, D&G, Fendi, Versace, Armani – celkem více než 100 designérů a kolem 3 500 kolekcí. Před jeho objektivem pracovaly téměř všechny nejžádanější modelky světa: Naomi Campbell, Kendall Jenner, Cara Delevingne, Bella a Gigi Hadid, Kaia Gerber, Emily Ratajkowski, Irina Shayk, Adriana Lima, Karlie Kloss, Taylor Hill – je těžké je všechny vyjmenovat!
Artur má 10 kufrů pro rozličné akce v různých zemích, několik fotoaparátů a objektivů pro všechny příležitosti, 100 terabajtů archivů s fotografiemi a malé studio v historickém domě nedaleko Prahy, kde žije část jeho rodiny. Zbytek příbuzných se usadil v Rusku, Americe, Německu, Singapuru, Nigérii, Egyptě, Turecku a Izraeli.
Když mu to čas dovolí, můžete ho potkat na tenisovém kurtu, také rád jezdí na snowboardu nebo na kole.
Mnozí mu závidí, protože si myslí, že jako úspěšný fotograf jen chodí na večírky, pije šampaňské a baví se s modelkami. Sám Koff říká, že na večírcích se rychle unavuje, a proto na ně téměř nechodí, šampaňské nemá rád a s modelkami opravdu „stráví“ téměř každou noc, když třídí a upravuje jejich fotky u sebe v ateliéru.

 

Abyste něco získali, musíte si uvědomit, co přesně chcete. Pak si rozmyslete, jestli to opravdu potřebujete a jaká jsou rizika. Pokud jste mladší 30 let, odvažujte se a riskujte; pokud je vám méně než 50, přemýšlejte a jednejte; jste-li o něco starší, zvažujte, hodnoťte, pochybujte, kašlete na všechny a pusťte se do toho!
Patřím mezi lidi, kteří se snaží žít tady a teď. Minulost nezměníte a do budoucnosti nevidíte.
Nemám rád, když odcházejí blízcí, někdy na den, někdy navždy.
Za mnohé ve svém životě vděčím mamince, která mě porodila, vychovala, všechno naučila a podpořila při vstupu do samostatného života. Za zbytek děkuji manželce, která mě tolik let miluje, chápe a odpouští mi.
Všichni se občas musíme podřídit. Státu, nadřízeným, prodavači, hrobaři... I když by někdy člověk tak rád řekl: „Běžte všichni někam!“ Stát se rozzlobí, šéf vyhodí, prodavač se urazí, hrobař se ušklíbne…
Žít znamená ráno se probudit, zhluboka se nadechnout, chtít udělat něco dobrého, šlápnout do hovna, uplést z něj bič a jít klidně spát, přitisknutý k milovanému tělu.
Mám rád chutné jídlo, stylové oblečení, krásné ženy, dobré víno, bouři v oceánu a teplo domova.
Doufám, že jednou budu moci vyfotit vnučku na obálku Vogue.
Je důležité mít na paměti, že toto je den, který se nikdy nebude opakovat.
Vždy usilujte o to nejlepší, to nejhorší přijde samo, až usilovat přestanete.
Peněz musí mít člověk tolik, aby mohl pomáhat svým rodičům a dětem.
Prahu mám rád, protože je to náš domov, tichý, klidný, bezpečný.
Nejlepší odborník je ten, který si dokáže splnit své sny.
Nyní mě znepokojuje, že mě máloco znepokojuje.
Moje tajemství úspěchu: nesnažte se dělat něco nejlépe ze všech, jen to dělejte dobře.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon