Loading color scheme

18. Česko-Ruský podnikatelský ples Komory SNS

Tradiční ples Komory SNS měl v paláci Žofín na pražském Slovanském ostrově již osmnácté pokračování za účasti více než 500 hostů, z čehož bylo cca 150 ruských a zahraničních. Hosté strávili večer za doprovodu sólistů Moondance Orchestra Martina Kumžáka, doplněných o hvězdné hosty – Bohuše Matuše a Václava Noida Bártu.

Mezi nejvýznamnější hosty patřili Marta Nováková, ministryně průmyslu a obchodu České republiky, a velvyslanci našich partnerských států – Arménie, Běloruska, Kazachstánu a Moldavska. Nemocného ruského velvyslance zastoupil chargé d´affaires, rada-vyslanec velvyslanectví RF. Zúčastnilo se i několik senátorů, jakož i poslanců českého i evropského parlamentu.

Ples se mohl uskutečnit díky podpoře více než čtyřicítky sponzorů. Názvy společností, které přispěly na realizaci plesu, byly uvedeny na třídílných a dvojjazyčných vstupenkách. Na úvod plesu moderátor Jakub Železný poděkoval sponzorům a přečetl jejich seznam. Loga partnerů byla v průběhu plesu promítána na velkoplošné obrazovce na hlavním sále paláce Žofín.

Stejně jako v loňském roce byl před půlnočním losováním tomboly předán výtěžek z prodeje tombolenek zástupci Nadačního fondu Kapka naděje. Tentokrát z rukou předsedy představenstva Komory SNS převzala šek s částkou 40 000 CZK prezidentka fondu Vendula Pizingerová.

Jak ukázaly reakce hostů, ples byl opět hodnocen jako vydařená společenská akce, jež většině zástupců členských a partnerských firem Komory SNS nabídla nejen zábavu, ale i možnost setkání se s obchodními partnery a zástupci dalších podniků.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon