Loading color scheme

Setkání podnikatelů v Národním muzeu

Příjemnou atmosféru v unikátním prostoru, nádherné melodie, úchvatné modely, zajímavé informace a nové kontakty, to vše přineslo Setkání podnikatelů v Národním muzeu, které uspořádala Hospodářská komora Praha 1. K mnoha desítkám přítomným promluvili místopředsedové Hospodářské komory Praha 1 Filip Dvořák a Marek Beneš, kteří následně uvedli vzácného hosta, prezidenta Hospodářské komory ČR Vladimíra Dlouhého.


Po představení produktů a služeb partnerů večera se účastníci setkání přesunuli do nádherné dvorany Národního muzea, kde pro ně byla připravena degustace vín z Makedonie od společnosti Bočva a občerstvení, které dodala Potravinová banka. V její prospěch putovala rovněž část výtěžku ze vstupného. Skvělou kávu nabídla společnost Dallmayr, která letos slaví 20 let v České republice. Ke kávě mohl každý ochutnat čokoládové pralinky z obchodní sítě BON BON.
Krásný hudební zážitek přineslo vystoupení sopranistky Markéty Fassati, kterou doprovázelo unikátní samohrajné piano Steinway Spirio od společnosti Drnek Piana. Nechyběla ani módní přehlídka modelů hned čtyř českých návrhářek, kterou uspořádala společnost VIDDA fashion & living concept store. Před závěrečnou unikátní noční prohlídkou Národního muzea přišla ještě chvilka napětí i štěstí z výhry diamantu od společnost Fancy Diamonds.
Podle množství pozitivních ohlasů prožili všichni účastníci setkání v Národním muzeu nádherný večer.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon