Loading color scheme

21. ročník předávání Mezinárodních cen Trebbia

Nadační fond Trebbia a Galerie MIRO uspořádaly již 21. ročník předávání Mezinárodních cen Trebbia. Tento galavečer se uskutečnil ve Španělském sále Pražského hradu v Praze. Slavnostní ceremoniál byl odvysílán v přímém přenosu Českou televizí, Slovenskou televizí a v anglickém simultánním překladu prostřednictvím youtubového kanálu Trebbia Foundation do celého světa. Repríza galavečera Trebbia byla odvysílána o týden později na TV Noe v Česku a na Slovensku.


Trebbia je mezinárodní ocenění, které vzniklo v roce 2000 jako výraz uznání a poděkování podnikatelům, mecenášům a umělcům. Návrhy kandidátů na Mezinárodní cenu Trebbia předkládají Nadačnímu fondu Trebbia osobnosti a instituce ze všech zemí světa. Laureáty vybírá Mezinárodní nominační porota, kterou tvoří známé osobnosti ze světa kultury, byznysu a politiky.
V programu galavečera vystoupili sopranistka Alena Miro, tenorista Jozef Gráf a barytonista Pavol Kubáň. Doprovázel je Slovenský komorní orchestr a členové Slovenské filharmonie pod taktovkou dirigenta Jaroslava Kyzlinka. Celou akci v režii Stanislava Vaňka moderovali Jitka Novotná z České televize a Ľubomír Bajaník ze Slovenské televize.
Záštitu nad 21. ročníkem Benefičního galavečera Trebbia převzali Silvia Hroncová, ministryně kultury SR, a Martin Baxa, ministr kultury ČR. Magazín STATUSS byl mediálním partnerem akce.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon