Loading color scheme

Hrabě Domenico Martucci si našel svou hraběnku

Italský šlechtic žijící v Praze se bude v květnu ženit s půvabnou ekonomkou Nikol Vrbovou. Společně se věnují lidem, které potkala tíživá životní situace.

Domenico, je známo, že Italové mají pověst gentlemanů. Navíc ty jako šlechtic jsi jistě měl ve svém okolí mnoho žen. Čím tě zaujala právě tvá nastávající nejvíce?

Je pravda, že žen jsem potkal skutečně hodně, a právě proto mohu říci,
že Nikol je jedinečná a mimořádná žena, kterou chci po svém boku celý život. Má v sobě všechny nejlepší vlastnosti, které jsem vždy v ostatních hledal. Je chytrá a má velké srdce. Krásná a ambiciózní. Vybudovala si kariéru od nuly a velmi rychle, vše sama a bez pomoci ostatních, toho si velmi cením. Naše láska je postavena na přátelství, a přestože jsme spolu každý den, máme si neustále co říct a společně se těšíme na každou maličkost.

Jakou svatbu plánujete? Bude ve velkém stylu, například na jednom z tvých historických rodinných sídel?

Právě že nebude. Chtěli bychom, aby naše svatba byla jednoduchá, daleko od všeho a od všech. My dva na opuštěné pláži, na druhém konci světa. Manželský slib by měl být intimní a jen pro nás.

Jak jste trávili Vánoce?

Myslím, že Vánoce jsou obdobím, ve kterém by si lidé měli pomáhat. Tyto Vánoce jsme se rozhodli vydat na cesty po celé České republice a rozdali jsme konkrétní pomoc rodinám s finančními problémy.
Jsou lidé, kteří nemají nejen na dárky, ale ani na jídlo. A my jsme jim 24. a 25. prosince osobně darovali potraviny, plenky a další potřebné věci. S Nikol zastáváme názor, že právě toto je opravdový smysl Vánoc.

 

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon