Loading color scheme

Ingrid Šůrová

Zkušená byznys poradkyně a koučka, která rozvíjí a podporuje růst byznysu

 

Ingrid Šůrová pomáhá progresivním majitelům firem rozvíjet jejich podnikání, zvyšovat zisk a zlepšovat jejich život prostřednictvím poradenských boardů, osobního koučinku a nastavení strategií. Pokud jste uznávaným manažerem či majitelem firmy, který má zájem rozvíjet vlastní podnikání a chce dosáhnout své firemní a osobní vize, Ingrid s konceptem The Alternative Board je pro vás tou správnou volbou. Správně nastavené cíle a inovace posunou vaši firmu k růstu a vy se stanete lídrem na trhu.

Ingrid se narodila v Ostravě, studium chemie na VŠCHT v Praze ji naučilo analytickému myšlení a posílilo její zájem proniknout k podstatě problému a hledat řešení. V Praze už zůstala a svou kariéru začala v bankovnictví. Slíbila si ovšem, že se do chemie jednou vrátí.
Při mateřské dovolené pracovala pro malou rodinnou společnost a dál svou kariéru rozvíjela coby nákupčí pro střední podniky i velké mezinárodní korporace.
A chemie? Samozřejmě se do ní vrátila a dosáhla svého studentského snu, pracovala ve farmaceutickém průmyslu více než 7 let. Dnes má před sebou další sny a výzvy. Ve farmacii si vydělala slušné peníze, rozjela podnikání a koupila regionální franšízu The Alternative Board.
Patnáct let práce v korporátech, zodpovědnost za obchodní strategie ve dvaceti zemích, multikulturní prostředí, supervize a vyhodnocování rizik ji naučily vše, co úspěšně využívá ve své praxi osobní byznys koučky. Koncept The Alternative Board dává rámec jejímu efektivnímu byznys poradenství.
Ingrid miluje děti. Se svým druhým manželem Pavlem tvoří harmonický pár a užívají si společná vnoučata. Manžel Pavel ji zcela podporuje a poskytuje cenné rady i ze svého podnikatelského života.
Cestování, objevování Afriky a nové zážitky Ingrid ženou k dalším výzvám. Lehká hra golfu, jak s oblibou říká, krátká hra a dlouhá káva, jsou již známým zeleným čtvrtkem v její společnosti. Společnost přátel, známých, podnikatelů a velké komunity, kterou kolem sebe s radostí vytváří a sdružuje.
Pro Ingrid je nesmírně důležité mít kolem sebe lidi, kterým může věřit a sdílet s nimi stejné morální hodnoty.
Ingrid houževnatě pracuje na svém osobním a profesním rozvoji a zodpovědně se připravuje na každou koučovací hodinu.
Jako osobní byznys koučka má schopnost přivést podnikatele k vyšším výzvám a zhodnotit lépe byznys. Kvalita je na prvním místě. Ingrid rychle analyzuje informace, zachytí podstatu a rozvíjí možnosti řešení.
Úspěch podnikatelů, které koučuje, je znatelný, růst 200 i více procent je u ní obvyklý.
Ingrid dokáže propojit a shromáždit kolem sebe lidi se společnými cíli. Díky důvěře a respektu rozvíjí podnikatelské skupiny a podporuje růst byznysu kolem sebe.
Radost, úspěch a schopnost zaujmout jasnou pozici ve společnosti jsou devizy, díky nimž je důležitou osobností české podnikatelské sféry.

Jste majitelem firmy a chcete strategicky nastavit svůj byznys a čerpat příležitosti poradenského boardu? Pokud ano, kontaktujte Ingrid a dejte svému podnikání jasnou šanci.

Ingrid Šůrová
Tel.: +420 602 559 783
ingrid.surova@tabcz.cz
www.tabcz.cz

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon