Loading color scheme

Ing. Lubor Novák

Společnost EXTREME GUN GROUP, s.r.o. je inovátorem a organizátorem největších moderních sportovních střeleckých závodů v Evropě a na světě známých jako WORLD EXTREME CUP Mezinárodní konfederace praktické střelby (I.P.S.C. – International Practical Shooting Confederation).

Závody se konají každoročně a rozšiřují se i na jiné kontinenty, přičemž nejvýznamnějšími destinacemi série jsou Spojené státy americké, Thajsko, Černá Hora, Polsko, Dánsko, Slovensko a Česká republika. S více než 3 500 sportovními střelci z 80 zemí celého světa jsou tato čísla důkazem obrovského zájmu o účast na Světovém poháru každou jeho sezonu.
EXTREME EURO OPEN je hlavní sportovní událostí Světového poháru. Koná se v České republice na střelnici Hodonice asi 10 km od Znojma. Tento závod je jednou ze tří největších sportovních akcí co do velikosti a počtu zahraničních účastníků u nás. Každoročně se ho účastní přes 850 sportovních střelců z 60 zemí světa. Závod trvá 10 dní. Pro svou velikost a rozsah je soutěžícími nazván „neoficiálním každoročním mistrovstvím světa“. Během posledních 15 let je tento závod velkým ekonomickým přínosem pro Znojemsko a dobrou reprezentací České republiky jako hostitelské země. Pro představu, samotná příprava a organizace výše zmíněného závodu trvá celkem 9 měsíců.

 • Profesionální tým
  Expert v oboru s 20letou praxí
  Organizátor největších I.P.S.C. závodů
  Level III na mezinárodní úrovni
  Nové trendy a moderní dynamické pojetí sportovně střeleckých situací
  World Elite Shooting Association – Světová elitní střelecká asociace


Partnery: BERETTA, Laugo Arms ALIEN, ARMA ZEKA, SPS, SHIELD SIGHTS, LIMIT.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon