Loading color scheme

Olga Valko

Organizátorka exkluzivních eventů a firemních akcí, autorka unikátních zájezdů a známá blogerka

 

Olgo, jste kreativní a talentovaný člověk, krásná a stylová žena, máte nejen čas být starostlivou matkou tří dětí, ale také připravovat ty nejlepší akce v Praze a po celé Evropě. Povězte více o sobě a o své milované práci.
V Praze žiji již 20 let a právem považuji toto kouzelné město za svůj domov. Pořádání slavnostních událostí, nevšedních a nezapomenutelných zážitků a organizace luxusních cest jsou prostě můj svět. 15 let pracuji v oboru korporátního cestovního ruchu a MICE, v posledních letech se rozsah našich projektů rozšířil od pořádání dětských narozeninových oslav až po vytváření exkluzivních zájezdů po celé Evropě. Stručně řečeno, darujeme jedinečné emoce!

Která událost loňského roku byla nejvýznamnější?
Nejneobvyklejším projektem pro nás byla organizace slavnostního otevření nového obchodního centra Stromovka v Praze. Pro nás to byla velká výzva, jelikož jsme vyhráli v soutěži s českými eventovými agenturami, a to díky kreativnímu přístupu a neobvyklým nápadům, které se nám podařilo pak realizovat. Otevření se zúčastnilo více než 70 000 lidí a na projektu pracovalo více než 100 lidí.
Ráda bych se také zmínila o dalších zajímavých událostech, které se uskutečnily minulý rok. Například, setkání se synem Charlie Chaplina ve Švýcarsku, kde jsme pro soukromý večírek pronajali vilu a muzeum velkého herce a uspořádali tam luxusní galavečeři.

Jak jste se dostala ke své profesi?
Vše začalo prací v cestovním ruchu. Měla jsem na starosti řešení složitých požadavků firemních zákazníků na pořádání různých akcí, galavečeří, výletů, apod. Pak se začaly objevovat poptávky od jednotlivých klientů na akci v luxusním stylu – svatby, výročí, narozeniny, soukromé cesty a concierge služby.

Realizujete své projekty pouze v Česku?
Stalo se to, že moji klienti chtěli rozšířit rozsah svých akcí, a tak jsme začali pracovat i mimo Česko. Nakonec se v mém portfoliu objevily možnosti pořádání různých událostí ve Švýcarsku, Francii, Itálii, Holandsku, Rakousku a Německu. Samozřejmě neplánujeme se zastavovat, jsme otevřeni všem novým kreativním projektům.

Jaký je váš nejodvážnější projekt?
Uspořádání oslavy narozenin pro jednu dámu v Benátkách, tématem večírku byl „Benátský karneval“, jen s takovou menší zvláštnosti, že to nebylo v únoru. Příprava trvala půl roku a dokázali jsme naplnit ulice Benátek výjimečnou atmosférou svátku. Byl to nezapomenutelný zážitek. Kostýmy jsme si pronajali ve filmových ateliérech Barrandov a Mosfilm a také v několika benátských ateliérech. Nejsložitější na tom bylo to, že všechny kostýmy, rekvizity a techniku bylo třeba převážet na gondolách. Ale zvládli jsme to a jsem na tento projekt velmi pyšná. Nyní mohu s jistotou říci, že pro nás neexistují žádné hranice
a nic není nemožné!

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon