Loading color scheme

Ing. Zdenka Cachová

Vrcholová manažerka společnosti BEMER GROUPv České republice. Nadšená propagátorka, mentorka, certifikovaná poradkyně a životní optimistka.

Jsem fascinována životem ve všech jeho barvách. Ráda tvořím a už několikrát jsem dostala otázku „Zdeni, už jsi dávno důchodu, co blbneš?! Kam se ženeš?“ Věk není problém. Problém bývá neochota přijímat od života nové výzvy.
Spolupráce – posledních 12 let – se společnosti BEMER Int. AG jako BEMER Partner je jednou z mých životních výzev.
Pocházím z rodiny, kde otec stavař zasvětil život práci. Maminka stavební technik s talentem na komunikaci a organizaci práce podporovala tatínka a víkendy jsem jako dítě strávila po stavbách. Vyrůstala jsem v prostředí „Musím a nic nesmím“. Snila jsem si svůj sen o bílém plášti a stetoskopu na prsou. Ve svých 10 letech jsem se chtěla stát lékařkou a pomáhat lidem.
Vystudovala jsem vysokou školu a… stala stavební inženýrkou. Od tohoto dětského snu uplynulo hodně vody. Hlavou mi běžela spousta myšlenek: „Víc od života nedostanu? Teď už to mám vzdát?“ A tady se to stalo!
Před 15 lety mě prostě a jednoduše zastavila varovná mozková příhoda z kolotoče šíleného tempa a trvalého stresu. Postupně jsem se dávala pomalu dohromady a řešila následky. Hledala jsem přes tři roky pomoc na velice nepříjemné šumění v uších – tinitus.
Několikaměsíční aplikace signálu BEMER v mém případě skvěle pomohla. Tinitus zmizel, vysoký krevní tlak se upravil. Vrátila jsem se zpět do aktivního života.
Uvědomila jsem si, že to chci jinak. Chci vytvořit prostředí, kde „nic nemusím, ale mohu spoustu“!
Prostředí, kde mohu tvořit, pomáhat najít ztracené zdraví, přinášet řešení a informace. A hlavně mě to musí bavit!
A povedlo se. Vytvořila jsem obchodní tým sestavený z osobností podobného ražení. Přiznávám, trochu jim kazím věkový průměr, ale o to více si vážím přístupu a ochotě se učit. Odborně i lidsky růst
a dosahovat výsledků.
Nic nemusíme, ale můžeme dosáhnout hodně. To je na naší práci jedinečné.
A čím se zabývá BEMER INT. AG?
Firma včetně vlastního výzkumu a výroby je na trhu už od roku 1998. Působí dnes po celém světě a má několik desítek tisíc prodejních partnerů. Firma sídlící v Lichtenštejnsku vyvinula během dlouholetého výzkumu cévní fyzioterapii BEMER®. Terapii, ze které profitují jak lidé zdraví, tak i nemocní lidé. V rámci vývoje přístrojů BEMER existuje i obdobná terapie pro koně.
Zaměřujeme se i na oblast, která podle vědeckých důkazů zlepšuje mikrocirkulaci, tedy prokrvování nejmenších cév. Může tak působit jako efektivní podpora celého organismu. Poptávka po produktech BEMER, které lze koupit pouze u obchodních partnerů razantně roste. Vzniká tak mimořádná příležitost rozšířit počet (síť) partnerů, kteří se mohou přesvědčit o vynikající firemní podpoře a pomoci pro dosažení osobního úspěchu.
Letos v srpnu firma BEMER oslavila významné jubileum. Celých 25 let na světovém trhu. Při této příležitosti byla uvedena na trh novinka – BEMER Horse Hals. Tento aplikátor pro koně zaujme svým ergonomicky promyšleným designem a podporuje celistvě krční páteř a šíji koně.
Splnila jsem si svůj dětský sen.
Pohybuji se v prostředí, kde mohu pomáhat řešit zdravotní i finanční potíže a mít přínos. Náš obor je interdisciplinární. Objeví se před námi klient, lékař, kosmetička, fyzioterapeut, veterinář, manažer nebo majitel stáje s koňmi...
Nic nemusím, ale mohu hodně prospět a tvořím svět, aby byl lepším místem pro život. Obchod je nejlepší životní terapie.
Pro ženy je o to těžší, že musí skloubit ještě své další životní role matky, manželky nebo jako v mém případě – roli akční babičky. Obchodní činnost je v našem pojetí kreativní a zábavná práce s nadstandardním finančním ohodnocením.
Poptávka po této technologii roste… a my jsme při tom. Můj tým se rozrůstá, obchoduje, vzdělává se, rozšiřuje povědomí o BEMER. Přináší řešení tam, kde chybí informace a dovednosti. Mám upřímnou radost z úspěchu a profesního rozvoje svých obchodních partnerů.
Můžete se k nám také přidat a rozšířit řady veliké mezinárodní „rodiny BEMER“. Jste srdečně vítáni.
Ráda Vám předám informace buď nad šálkem voňavého čaje, nebo při informačních setkáních, které pořádám a kde odpovídám na otázky z mé dlouholeté praxe BEMER.

Ing. Zdenka Cachová
tel. +420 724 427 017
Mail: zdenka.cachova@bemermail.com
BEMER GROUP
https://ing-zdenka-cachova.bemergroup.com

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon